Hurikán Bratislava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fsetko o mladeznickych kategoriach hurikanu bratislava
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 turnaje v sezone 2009/2010

Goto down 
+3
MAX
obama
Roman
7 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorSpráva
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptyŠt september 10, 2009 11:22 pm

ja sa snazim tie treningy robit tak, aby sme sa vsetci naucili a doucili hlavne tie veci, ktore nam nejdu a ktore sa treba doucit, lenze za hodinu a pol sa pri nasej rychlosti stavania ihriska nestaci. musime sa naucit stavat ihrisko maximalne do piatich minut, aby sme stihli toho co najviac aj za tu hodinu a pol...
cele je to o pristupe...
skusime to buducu stredu alebo si chcete zahrat proti zahorskej?
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Martin

Martin


Počet príspevkov : 61
Registration date : 04.02.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptyŠt september 10, 2009 11:24 pm

neda sa aj aj? ze aj v stredu trening a potom povedzme vo stvrtok zapas?
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptyŠt september 10, 2009 11:45 pm

halu mame v stredu.. este sa mozem spytat ze kedy maju halu oni
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
obama




Počet príspevkov : 27
Registration date : 03.03.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptyPi september 11, 2009 4:36 pm

no tak na zaciatok by som sa chcel podakovat Romanovi za to ako vybavil turnaj. myslim ze jediny kto mal s tym problem bol marosov otec. Takze fakt diki Roman.

A teraz k veci. podla mna bola najvacsia hovadina to ze 2 dni pred odchodom tam nabehne marosov otec a zacne na nas jebat. nechapem preco tam neprisiel uz skor ked sa o tom vedelo uz 3 tyzdne. Toyo: neviem preco by si odchadzal uz po stupavacup myslis si ze uspech pride len tak? na to aby sme ten uspech mali treba preto aj nieco urobit. Ak sa nemylim tak po SO tu roman napisal (citujem) slubujem Vam,ze buduci rok to uz bude uplne iny Hurikan ako bol tento rok. A ja dufam ze to tak naozaj bude a urobim preto vsetko. All podla mna nema smysel hovorit ze doteraz sme nic netrenovali tak to bude tak aj teraz ak to tak chcete tak potom neratajte so mnou pretoze pre mna toto naznamena UPLNE INY HURIKAN. mal som moznost trenovat s A-ckom a musim povedat ze tam to su treningy a nie to co predvadzame my. My stale robime to iste: dorohov odtial vybehnut a vystrelit a pod. blbosti a nakoniec aspon pol hodinu hrame zapas. nikdy som u nas nevidel ze by sme trenovali obratnost alebo koordinaciu ako v A-cku. za tie 3-4 treningy som tam zazil jediny trening kde sa hral zapas. a co hovoril Roman tak muzi este mesiac predtym chodievali iba behat a mali kondicne treningy.
A teraz k tomu ze mame byt ako jeden tym. Ja sa snazim robit pre tym co najviac. myslite si ze som na muzske treningy chodil len tak ze som nemal co robit doma? kludne som si mohol ist este niekde na prazdniny. ale nesiel som pretoze som chcel sastupit na turnaj co v najlepsej forme aby som tam podrzal cely tym. ja sa nesnazim zlepsovat moje vykony len pre seba to vsetko robim pre tym. Aj ked som mal zaracha zacal som sa ucit lebo som vedel ze vas cakaju tazke zapasy na konci ligy a chcel som vam v nich pomoct aj ked sa nepodarilo ale prisiel som na SO. Takze podla mna by sa takto mal spravat Kazdy clen tymu. A najviac ma nasralo ked vsetci hovorite ze mame zlu kondicku a treba ju zlepsit. zrazu roman pisal ze v sobotu bude kondicny trening a vsetci okrem mna romana marosa a toya ste sa na to vyjebali aj ked ja som si musel zrusit uz tyzden dohodnuty program.
a k tim treningom co budu teraz podla mna nema zmysel aby sme mali zapasy so zahorskou naprv si treba nieco nacvicit povedat si ako a co chceme hrat a treba to natrenovat a potom pred stupavacupom si zahrat jeden max dva zapasy so zahorskou. a nechodte na mna stym ze doteraz sme nemali nic nacvicene a ake sme mali uspechy pretoze podla mna sme ziadne vyrazdbejsie uspechy nezaznamenali. podla vas je uspech mat 3. miesto v lige z 5 tymov? a ktomu zapasu co sme hrali s dragons (6:3) sme mali proste obrovske STASTIE ved si spomente na tie trapne goly co ste dali a ja dostal. hned ako prisiel o nieco lepsi tym dal nam 11:0 resp. 8:2 (bohemians) a nehovorte mi aky su bohemians super tym ked s X3M (SSK FUTURE PRAHA) sme uhrali 5:1 a to je master CR a bohemians s nimi neboli ani vo finale takze v CR je este slaby tym.

Tak to by bolo asi vsetko

P.S. uz sa mi to nechce cele citat takze ak tam budu nejake chyby alebo blbo poprehadzovane slova nevsimajte si ich.
Návrat hore Goto down
Martin

Martin


Počet príspevkov : 61
Registration date : 04.02.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptyPi september 11, 2009 5:02 pm

ano mas pravdu o vsetkom a tie treningy su nahovno lebo skoro ziadne nesu a nemame poriadneho staleho trenera co by bol na kazdom treningu a na kazdom zapase. a k tej kondicke tak ja chodim kazdy tyzden na bicykel do kopcov atd. to maju iny problem...
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptySo september 12, 2009 12:37 am

FAK JU ÓL! nemyslim na ligu... myslim na turnaje... MSR 2008 (4 miesto), Slovak open 2008 (3 miesto), Slovak open 2009 (4 miesto)... ak ide o bohemians, tak neboli najlepsi ale my sme to nezvladli psychicky... a co sa tyka treningov myslim ze kazdy robi aspon nieco navyse lebo inak by sme neboli ani taki dobri ako sme teraz... a este jedna vec: po stupava cupe zrejme koncim lebo som sa moc oddal veciam ktore niesu kompatibilne zo sportom takze dovtedy sa to pokusim obmedzit a budem sa tam snazit najviac ako sa bude dat... tot vsetko, ak by ste mali zaujem, mozno by som mohol byt daco ako taktik ale kapitana a trenera mate takze je to asi zbytocne... a hlavne nechcem aby kvoli mne odchadzal aj niekto iny tak na to myslite... inak ma sklamete... proste sa uz na to necitim...mozno budem hravat iba rekreacne, t.j. priatelaky a ked sa budem na to zas citit mozno sa vratim... bude mi to luto ale nikdy nehovor nikdy, mozno dostanem vsetko pod kontrolu a najdem trochu POJEBANEHO stastia ktore mi tak v zivote chyba a potom to bude O.K.... takze SEE YA ON STUPAVA CUP!...
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 EmptySo september 12, 2009 1:52 am

nic ine nemozem povedat, len to ze sa nam pomaly ale isto rozpada kategoria 94...
Pokial bude do mna niekto vrtat pocas Stupava cupu, koncim v tomto ziackom "time" aj ja, lebo fakt to nema zmysel...
Od juna som si budoval autoritu, vyhrotilo sa to na konci slovak openu, kedy ste ma fakt ze posluchali a pride jeden otecko a rozbije mi cely tim, tak aky to ma potom zmysel?!
Na SC budeme znova na striedacke sami!!! trener budem ja a moj asistent bude tojo, kto nebude posluchat nas dvoch, bude sedet a nebude hrat, tak ako to bolo aj na slovaku...
Nechcem v tomto time budovat nejaku diktaturu, len od vas chcem, aby ste trosku brali ohlad aj na mna a hlavne sami seba navzajom... Ja sa snazim ako blbec, pripravujem treningy, vybavujem blbosti (zapasy,turnaje) a bezcielne...
Ziadam od vas tk vela??? Chcem iba jedenkrat tyzdenne vasu pozornost a to pri treningoch, chcem dobehnut to, co sme zameskali oproti ostatnym klubom, snazim sa napravit chyby, ktore robime ale neuspesne a to vdaka vasmu pristupu k treningom vseobecne...
Tretina ludi si vykecava v satni, dalsi meskaju, mantinely rozkladame 15 minut a na samotny trening mame potom maximalne 70 minut, co je dost malo na to, aby sme si aj nieco vyskusali a natrenovali.
Ked uz je vam toto vela, aby ste ma aspon raz do tyzdna respektovali, tak vas absolutne nechapem Sad
Za tieto najblizsie dva tyzdne co budu, tie dva treningy, budem sa snazit vas pripravit na stupava cup tak, aby sme vsetkych porazili a dostali sa do finale!!!
Len ma prosim pocuvajte, nekecajte a robte presne to co vam budem hovorit, inak sa totizto nikam nepohneme.
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Sponsored content





turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty
OdoslaťPredmet: Re: turnaje v sezone 2009/2010   turnaje v sezone 2009/2010 - Stránka 3 Empty

Návrat hore Goto down
 
turnaje v sezone 2009/2010
Návrat hore 
Strana 3 z 3Choď na stránku : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MS v hokeji 2009
» kardiobeh 2009

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hurikán Bratislava :: U15 :: Zápasy U15-
Prejdi na: