Hurikán Bratislava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fsetko o mladeznickych kategoriach hurikanu bratislava
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 odchod

Goto down 
+4
MAX
Tojo
Roman
kubo mráz
8 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
kubo mráz




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: odchod   odchod EmptySt marec 25, 2009 9:45 pm

ako uz naznacuje nazov temy odchadzam....rozmyslal som nad tym uz dlhsie ale dospel som k zaveru ze chcem ist inam..
a viedlo ma k tomu viacero dovodov:
1. to ake su treningy...to znamena ze tam takmer nic nerobime dame niekolko cvikov a uz ideme hrat
2.disciplina...tak ta je uplne strasna a mna osobne to dost sere...ked sa nieco povie ma sa to aj urobit a ne ze sak to netreba tak az na zapase budem hrat a snazit sa naplno....
3. zapasy su totalne katastrofalne ak hrame proti silnejsiemu superovi...strieda sa jak sa komu chce a to ani nehovorim o pistovi a konkretne o hre....
4. formacie sa nedodrziavaju absolutne a ani nic co sa povie pred zapasom
5. na poslednom zapase so stupavou som u nas nevidel ziadnu snahu o vyhru ako keby nas to ze prehravame ani nesralo a proste sme sa tvarili jak na treningu....
takze tu su dovody pre ktore som sa rozhodol odist....ika uz o tom vie, ja som jej to uz hovoril...vzhladom na to ze nie je prestupove obdobie tak este stale som v hurikane ale uz nebudem chodit na treningy...
este stale budem tu na fore ak by ste k tomuto mali nejake dotazy...co viem ze mat budete....

tot vse
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySt marec 25, 2009 10:10 pm

no vo florbale nie je nic take ako prestupove obdobie. Ak chces odist, musime podpisat prestupovu listinu, po jej podpisani budes volny, lenze kubo, je tam jeden zadrhel.

TY MUSIS OSTAT V NASOM KLUBE DOVTEDY, POKYM TI PLATI REGISTRACNY PREUKAZ ZA NAS KLUB. A to je tusim do 30.6.2009. To si vsetko este overim a dam ti vediet.

Kazdopadne ligu musis dohrat za nas, cize zapas proti Shadows este budes hrat za nas.

MNA OSOBNE VELMI MRZI, ZE PRAVE TY CHCES ODIST. BUDE TO OBROVSKA SKODA, PRETOZE SI FAKT SUPER-HRAC.

Ak sa mozem spytat, do akeho klubu chces ist hrat?

A jedna zasadna vec, preco sa vsetky tieto veci nedodrzuju je jedine meno: IKA, pretoze ona sa vobec nezaujima o nasu hru, o formacie.. ale po zapase ma najviac reci, ako sme to dodrbali.
Ver, ze keby sme mali normalneho trenera, ktory sa o nas aj zaujima, cele by to vyzeralo uplne inak.
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
kubo mráz




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySt marec 25, 2009 10:35 pm

1. viem ze to prestupove sa zacina az 1.7.2009 cize az potom budeme moct podpisat tu listinu..
2. viem ze ligu musim dohrat tu ale to je v pohode....im sa uz aj tak skoncila sezona cize oni budu mat teraz iba turnaje...
3.idem do klubu, ktorý sa vola spartans(http://spartans.webovastranka.sk/about/index)
4.nehladal by som setko len v ike roman..netvrdim ze ona nema podiel na tom ako sa to vyvija ale aj my sme mali na tom zasluhu ze sme to tak podrbali....
5.mas pravdu v tom ze ak by bol normalny a poctivy trener vsetko by bolo ine a lepsie...
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySt marec 25, 2009 11:12 pm

vsak ano... keby nam hurikan dal nejakeho schopneho trenera co by sa stalo???
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 1:58 am

kubo, netvrdim ze vsetko je v ike... ale ked uz sa chce hrat na nasu trenerku, tak nech sa pri zapase tak aj sprava, ked to dokaze pri zapasoch mladsich ziakov, nech to robi aj pri nas. Ja alebo Tojo nie sme treneri, my sme hraci, musime sa starat o vlastnu hru, nie to este aby som tam riadil striedacku alebo hucal po niekom.
Som sice kapitan, no trener je trener.

Preco prave Spartans???

Kubo si uz naozaj rozhodnuty?? Ved by si kludne mohol hravat za nase Becko od buducej sezony spolu so mnou, som si isty, ze ta tam zoberu. aj mareka tam chcu.

Prosim ta, fakt nad tym popremyslaj, bol by som nerad keby si odisiel z Hurikanu Sad
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 4:22 pm

kubo , podla mna aby si mohol zostat ,my si s ikou porozpravame a aj s hurikanom, nwm ked ces chod ale neviem ci ti to pomoze, ako sa rozhodnes to je tvoja vec ale ...
neviem preco by mal hrat dakdo za beckko ale to je jedno ja urcite nie ani necem s tymy kriplami hrat a este jedna vec, trenera by sme si mohli uzz aj my vydobyt sami a ne cakat na iku, sak vidite sami ako to je s dresmi Very Happy
rozhodni sa sam ale asi ked odides ty tak aj asi marti n a potom marek a potom by sme mohli hned skoncit s florbalom a ti spartans maju ziakov :? a de to je ?
kde je ten tym ?
Návrat hore Goto down
pali

pali


Počet príspevkov : 74
Age : 29
Location : BLAWAS
Registration date : 21.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 4:23 pm

ano kubo...tam je normalny trener ne ? tam by ti bolo dobre...je to tvoje rozhodnutie...len si newem predstavit ze by raz hral proti tebe xD bola by to skoda
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 4:29 pm

max... neries tu teraz nase dresy. A len ti odpoviem, aby si nemal mylne predstavy. Dresy vybavuje Robo, nie ika.
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Martin

Martin


Počet príspevkov : 61
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 4:58 pm

preco si myslis ze odidem aj ja? ja sa zatial nechystam...
Návrat hore Goto down
kubo mráz




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:03 pm

preco prave partans?...mam tam bratranca a bol som s nim na nejakych dvoch treningoch ked sme my nemali....a zapacilo sa mi tam...mas pravdu roman ze nie si ty ani tojo trener ale je to tam tak napisane ako keby ika bola jedina co to setko posrala...som uz na 100 percent rozhodnuty...nehovorim ze nie ste dobry ale nieco tomu chyba....
pali....my proti sebe hrat nebudeme..teda myslim...oni hraju v tretej muzskej lige...
max...oni nemaju ziakov...su to proste kamarati ktorym sa zapacil florbal a zapisali sa do ligy...je to iba jeden tim...
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:07 pm

ano ano, oni hraju iba muzsku ligu.
ak uz si rozhodnuty, mali by sme buduci tyzden alebo skor vikend niekde spravit nejaku rozluckou party, alebo si ist niekde sadnut, pokecat a rozlucit sa s tebou ako sa patri.
Nemyslim to zrovna tak, ze budeme nadrbani, ale tak max. naliati kofolou Razz

Mozno sa niekedy v buducnosti stretneme v zapasoch proti sebe, v co aj dufam Wink
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
kubo mráz




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:10 pm

mozno sa stretneme...sak uvidime...
to by sa dalo...nekde si sadnut...uvidime
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:11 pm

no uz len ze kde a kedy Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
pali

pali


Počet príspevkov : 74
Age : 29
Location : BLAWAS
Registration date : 21.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:15 pm

kubo dojdi na shadows...tam sa dohodneme ... bude to posledny zapas ( posledne utrpennie s nami hrat ) xD tam sa to doriesi...
Návrat hore Goto down
pali

pali


Počet príspevkov : 74
Age : 29
Location : BLAWAS
Registration date : 21.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 5:17 pm

ale sak ked mas v tom klube rodinu a hra sa ti tam lepsie...preco nie ? myslim ze by som urobil to iste...DRZ SA ! ! !
Návrat hore Goto down
Marek




Počet príspevkov : 88
Age : 30
Location : BA
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyŠt marec 26, 2009 9:07 pm

noo neviem, podla mna bol dneska super trening, len mozno ak by fakt uz ani ti dvaja dezinovia z Bcka nedosli, inak to bolo v pohode, aj na kondicku tak akurat... mne sa lubilo dnes.
inak je pravda ze pista ma distanc na zapasy?? bo nigga hovoril ze ma ale je tam napisany tak nevim
Návrat hore Goto down
kubo mráz




Počet príspevkov : 39
Registration date : 04.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyPi marec 27, 2009 7:21 pm

dojdem na shadows..ved uvidime...sa nejako dohodneme
Návrat hore Goto down
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyPi marec 27, 2009 11:00 pm

inac to roman ze mozno si zahrajeme proti sebe podla mna je to realne, sak mame na to klesnut az do 3. muzskej ligy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptyPi marec 27, 2009 11:16 pm

muzska liga je 94 a starsi...
Návrat hore Goto down
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 4:40 pm

takze sa pridavam sem, k jakubovi, tiez som sa rozhodol odist z hurikanu, miinmalne na rok, to jest asi pojdem do viedne,lebo takto to dalej nejde, nechcem mat zbytocne nervy a fakt uz je len slovak open, po zapase som pocul cechov sa rozpravat, ze ci toto je ten tym co porazil kobylisy, ak sa to nezmeni o rok tak potom serem na hurikan a pojdem hocikam inam, hlavne by sme sa mali zamysliet ako hrame my a potom na dakoho kydat, ten posledny zapas skoncil katastrofalne, zac dakujeme panovi kucharovi, ktory rozbil co sa da,, myslim formacie, je to pekne hrat v utoku a este k tomu na kridle, ale kazdy ma svoj post kde vie hrat a teraz neviem co zase robil giret v obrane, a nechapal som preco afro bobula su rozdeleny, fakt neviem a chyba mi perspektiva v tomto time, neviem ako vy ale ja som sa rozhodol ze odchadzam, dresy vratim, do chce, a ligu pojdem hrat nekam inam, najskor do rakuska,


to bol posledny zapas v najblizom roku co som hral
Návrat hore Goto down
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 5:18 pm

ty si ale kokot..ten posledny zapas bol otom ze sme si chceli skusit nieco nove..isli sme vsetci do zapasu stym ze proste na nich nemame tak sme chceli apson skusit nove taktiky atd.. fakt nechapem preco odchadzas ako najveci kar..a na kuchyho nehadz vinu, robili sme tie taktiky ja on roman..takmer vsetci..fakt ta nechapem, ale chod si kam chces
MAAAM V PICI!!!
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 5:35 pm

max, kubo ma pravdu... tu taktiku sme robili a rozpravali sme sa o nej takmer vsetci, mimo teba kedze si nechcel ist von...
na kuba kuchara nemas preco pindat, tie taktiky boli vymyslene a premyslene dostatocne dobre na to aby sa dali uhrat aj proti timu ako je bohamians...
ked chces odist ja ti v tom branit nebudem, nakolko viem, ze buduci rok ides do Viedne a zrejme nebudes stihat nie len nase treningy ale i zapasy, takze kludne, ak chces, trenuj a hraj v nejakom z viedenskych florbalovych klubov
no viem a vidim veci, ktore sa deju v tomto klube, vnimam ich ale za to este neodchadzam z klubu, pretoze v tom nenecham vsetkych chalanov samich.
kazdy robi chyby a ja robim tiez chyby a som si ich vedomy, castokrat nieco poserem a su z toho nasledky
ale kvoli prehratemu turnaju este neodchadzam z klubu, max. Tento turnaj ukoncuje sezonu a prisli sme si v prvom rade zahrat presne tak isto ako aj kazdy iny klub a ked sa nam jednoducho nedari, tak si musime brat "ponaucenia" do dalsich subojov ci uz na turnajoch alebo v lige, venovat tomu cas pocas treningov, trenovat to tak dlho ako to je len mozne

tolko odo mna

premysli si fakt ten odchod a vcas daj vediet
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 5:36 pm

ako kubo srry ale na turnajoch sa neexxperimentuje, a my sme menili formacie kazdy zapas, keby sa nemenili, mozno by sme porazili dragons a aj by sme uhrali x3m A a vyhrali by sme nad x3m B a potom by to takto neskoncilo, a keby sme porazili dragons tak by sme hrali z shadows, ale my to menime vkuse, ale aj disciplina v tomto time je na hovno sak as pozri polovica neploatila nic atd, a toto ma sere hlavne, kazdy si tu robi co chce, a treningy kazdy dlabe na ne a ked tam laskavo dojde tak si polhodinu striela a potom sa uraci daco urobit, nenarazam na teba vseobecne, proste tento tim nema ako sa hovori uroven, nehovorim ze ste slabi , len ste nedisciplinovani, a to keby sa zmenilo tak by ste aj vyhravali
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 5:41 pm

roman aj ja tam budem a tiez nebudem stihat... takze bud budem rok bez florbalu alebo si tam najdem klub na ten rok
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod EmptySo júl 04, 2009 5:47 pm

urcite by sme s rovnaku taktikou stale rozjebali kazdeho vsak?ty nechapes ze na niekoho proste nemame..?a turnaje su na to aby si vyskusal nove veci..liga je prvorada, NE NEJAKY POJEBANY TURNAJ!!!chapes???
Návrat hore Goto down
Sponsored content





odchod Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod Empty

Návrat hore Goto down
 
odchod
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hurikán Bratislava :: U15 :: Zápasy U15-
Prejdi na: