Hurikán Bratislava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fsetko o mladeznickych kategoriach hurikanu bratislava
 
DomovDomov  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 odchod

Goto down 
+4
MAX
Tojo
Roman
kubo mráz
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 5:48 pm

tojo..maximalna debilita...keby si chcel tak to stihnes a ne ze ne...ale rob si co chces...dneska ste ma obaja nasrali uz dost...
Návrat hore Goto down
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 5:55 pm

roman- to keby sa dialo len mesiac abo 3 tak nic nepoviem ale to sa deje nieco cez rok co som tu, mozno dlhsie ale predstav si ze prides do klubu kde vidis ze neni disciplina atd, sak my nic nerobime cez treningy a uz nie cez zapasy, a tu neni disciplina lavne kady si tu robi co chce


kuo- myslel som formacie nemenit nie tatkiky


a roman este jedna vec, to ze nenechas v tom chalanov samych, ako ich potom ces naucit discipline, ? to si onni mozu za to sami ze nepocuvaju a robia si sami co chcu


Naposledy upravil MAX dňa So júl 04, 2009 6:28 pm, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 6:05 pm

max v tomto time hram uz piatu sezonu a viem co to je
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 6:29 pm

ja sa nehadam ale potom preco to je stale atke? to uz ste si nemohli urobit poriadok ? toto mam na mysli
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 6:37 pm

kubo ja tam budem aj byvat, myslis ze sa mi chce jebat do bratislavy rovno zo skoly a potom vecer naspet?
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 7:16 pm

max: ja sa touto otazkou zaoberam velmi dlho a stale som nenasiel odpoved

tojo: kde tam chces byvat???
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 7:47 pm

to je na dlho ale je to tak na 80 %
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
MAX

MAX


Počet príspevkov : 236
Age : 30
Location : pezinok
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySo júl 04, 2009 7:53 pm

na internate abo niekde v byte ktory si spolu prenajmeme, teda rodicia, a budeme tam byvat a to sme sa dohodli z tojom len kolko to bude stat este tu je otazka
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptyNe júl 05, 2009 9:05 pm

chalani, chcem sa vam podakovat za dnesny vykon proti dragonsu, bolo to vynikajuce a chcem vyzdvihnut hlavne kuchyho a romana, ktori hrali vazne super... dalej sa chcem ospravedlnit za svoj vykon, vobec sa mi nedarilo, zvykal som si na novu hokejku ale na to sa vyhovarat nemozem, ako center prvej formacie som mal hrat ovela lepsie hlavne dopredu... dozadu si myslim ze to bolo trochu lepsie... dalej tie zvysne zapasy (semifinale a finale) ukazali, ze na najlepsie ceske timy proste nemame, treba cez leto trenovat a pripravit sa na ligu, tento turnaj nam ukazal, co este mozme zlepsovat... a na koniec este jedna dolezita vec: NECHCEM POCUT RECI O TOM AKO ODIDETE Z KLUBU!!! sme tu na to, aby sme drzali pohromade a nie na to aby sa nasi hraci vzajomne rozhadali a za chrbtom ohovarali, my sme jedna velka hurikanska rodina a mame drzat spolu aj ked sa nedari a ne nadavat, ze chceme odist inde, kde su lepsie podmienky. tie su take, ake si ich sami vytvorime!!! to je odomna vsetko, prajem prijemne prezitie prazdnin, po nich zacneme znovu tvrdo trenovat, ne tak ako minuly rok ale ovela tvrdsie a dufam ze sa uvidime aj cez leto Smile
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptyNe júl 05, 2009 9:58 pm

nj hrali sme super! Very Happy
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptyPo júl 06, 2009 12:07 am

no kedze mi tojo vyfukol presne vsetky slova, ktore som chcel napisat ja - teda vacsinu, tak mozem napisat len toto:

DAKUJEM, DAKUJEM, DAKUJEM - posledne styri dni naozaj ukazali ze sa nemozme zrovnavat so ziadnym ceskym profi-florbalovym timom, kedze Cesko ako take je v tomto sporte na vyssom levely ako Slovensko.
Dufam ze si kazdy sam pre seba ale aj ako tim berieme ponaucenie do dalsich zapasov a verim ze buduci rok uz na stupava cupe budeme hrat spolocne timovo a aj timovo to vyhrame Wink
dalej, co sa tyka zapasu s dragons, tak ako uz pisal Tojo... CHVALIM VSETKYCH !!! Smile To co sme ukazali proti jednemu z najlepsich klubov na Slovensku, to bolo neskutocne, priznam sa, sam som tomu nechcel verit Smile tuto vyhru mame "na svedomi" vsetci, to bol uplne ukazkovy florbal, konecne sme zahrali to, na co sme sa tak dlho chystali pocas celeho turnaja. Bolo to uplne super, skoda niektorych golov, ktore sme inkasovali, ale rata sa nasa vyhra Smile
David chytal uplne najlepsie ako sa len dalo a my sme mu pomahali tiez, obcas nam to skakalo, ale david zachranoval Wink
Mame este co vylepsovat a slubujem Vam,ze buduci rok to uz bude uplne iny Hurikan ako bol tento rok Smile no k tomu musite prispiet vsetci Wink

prajem prijemne prazdniny,
ak budete v Bratislave, dajte si navzajom vediet a mohli by sme skocit mozno si niekam zabehat, zahrat futbal, zabicyklovat, len tak si niekde sadnut alebo spravit nejake "sustredenie" Smile
kazdopadne by som chcel koncom augusta urobt letnu pripravu, na ktorej by som poprosil ucast minimalne 8 ludi a to konkretne:
Ja
Tojo
Martin
Kubo Giret
Kubo Nagy
David
Filip
Pali
dajme si pocas leta vediet kto moze atd...

takze este raz, prijemne prazdniny a este jeno odporucanie pre davida:
neopaluj sa, lebo ta uz fakt neuvidime Wink

tolko odo mna, nazdar v septembri Smile (mozno aj skor)
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
marek.
Anonymný




odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: dalsi odchod   odchod - Stránka 2 EmptySt august 12, 2009 8:56 pm

takze hosani, kedze by som tento rok uz s vami nehral a mal by som ist do Bcka, rozhodol som sa ze pojdem radsej ku kubovi do spartans. nieje to koli tomu ze by som mal nieco proti bcku (az na to ze na zapas v slovak opene sa ich nazbieralo neuveritelnych 8 ludi..) ale spartans myslim v nicom nezaostava. rozhodol som sa uz na pevno.. dufam ze sa hurikan bude drzat aj na dalej a urcite by som chcel dojst na dake zapasy ligove povzbudzovat, nech sa pozrem ako hrate Smile
tot vse
Návrat hore Goto down
qubko mysterio

qubko mysterio


Počet príspevkov : 263
Age : 28
Location : tuna no neee :D
Registration date : 14.02.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySt august 12, 2009 9:24 pm

a sme v pici...
Návrat hore Goto down
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySt august 12, 2009 9:26 pm

nic s tym neurobime. S Marekom som sa o tom rozpraval, je nabeton rozhodnuty a vraj ho nezlomime. a ked je rozhodnuty, bolo by na nic ho u nas drzat "nasilu"...
myslim ze to co prinesie jeho odchod si uvedomuje kazdy...
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Marek




Počet príspevkov : 88
Age : 30
Location : BA
Registration date : 04.02.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySt august 12, 2009 10:22 pm

ludia ja vazne neviem o com hovorite, s vami by som uz teraz aj tak nehral kedze som 93
Návrat hore Goto down
Tojo
Admin
Tojo


Počet príspevkov : 167
Age : 29
Location : blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptySt august 12, 2009 11:18 pm

neviem ako je to s kategoriou 92 a mladsi, ci tam vobec budeme hrat... takze neviem fakt... a hlavne neviem ci budem hrat ja... to este uvidim, po tychto prazdninach sa rozhodnem
Návrat hore Goto down
http://hurikan.omgforum.net
Roman

Roman


Počet príspevkov : 413
Age : 30
Location : Blawa
Registration date : 26.01.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptyŠt august 13, 2009 1:24 pm

no ak marek odchadza, hned teraz rusim kategoriu 92-mladsi, pretoze na to, aby sme tam hrali 6ti a prehravali co sa da, sa to fakt neoplati vysolit za to tolke prachy...
Návrat hore Goto down
http://www.hurikan.wbl.sk
Marek




Počet príspevkov : 88
Age : 30
Location : BA
Registration date : 04.02.2009

odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 EmptyŠt august 13, 2009 11:21 pm

tojo preco by si prosim ta odchadzal?? bez teba ten tim uz vazne bude zle na tom Sad
Návrat hore Goto down
Sponsored content





odchod - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: odchod   odchod - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
odchod
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hurikán Bratislava :: U15 :: Zápasy U15-
Prejdi na: